Міські новини

Змінився офіційний сайт міста Бахмача

01.09.2017, П’ятниця

Нинішній сайт http://bakhmach.info/ припиняє свою роботу. 

Актуальна інформація буде представленна

на новому сайті http://bakhmach-mr.gov.ua/


Оголошення

18.08.2017, П’ятниця

ПАТ ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО Інформує

АТ "ОТКЕ" подано до НКРЕКП документи для встановлення тарифів на теплову енергію та надання послуг з централізованного опалення та централізованного постачання гарячої води

Лист ОТКЕ до Бахмацької міської ради

Обґрунт причин зміни тарифів

Структура 1236.80


День народження Бахмача – свято веселе і загально улюблене! 

14.08.2017, Понеділок

День народження Бахмача – свято веселе і загально улюблене! 

 

     Початок серпня щороку з нетерпінням очікують усі бахмачани, адже це День народження нашого міста! Наше улюблене свято завжди хвилююче, приємне, веселе, наповнене різними заходами, сюрпризами. Привітати місто з Днем народження їдуть гості з різних кінців не тільки України, а й світу, адже нині багато бахмачан працюють і проживають в країнах Європи, Америки.  

    Вже о 9 годині ранку стадіон «Колос» наповнився дитячим гомоном, адже там розпочався футбольний турнір присвячений Дню міста, у якому брали участь чотири команди ДЮСШ Борзни, Семенівки, та дві бахмацькі команди. Золоті медалі турніру вибороли футболісти із Семенівки, срібні – отримала команда ДЮСШ Бахмач- 2005, а бронзові – дісталися борзняським гостям. 

    Основні заходи відбувалися у міському парку культури і відпочинку 5 серпня. Міський голова Павло Шимко щиро привітав містян зі святом і побажав миру, добробуту, здоров’я кожному бахмачанину. З нагоди відзначення Дня міста традиційно вшановуються Почесні громадяни Бахмача –  міський голова запросив на сцену  І.П. Білогруда та М.Я. Гросмана, яких, знає, напевно, особисто майже кожен мешканець Бахмача і має хоча б найменший привід сказати їм «дякую»!  

     Бахмач – місто залізничників, тому День міста святкуємо разом зі святом профспілки залізничників і транспортних будівельників. З нагоди свята Почесні грамоти Бахмацької міської ради отримали 21 залізничник.  

    Як сказав міський голова Павло Шимко, усі досягнення, якими багатий Бахмач, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У цьому році Бахмацькою міською радою започатковано призначення і виплату премії обдарованим і талановитим учням загальноосвітніх навчальних закладів міста, яка називається «Обдарованість» міста Бахмача. Переможцями даної номінації уже стали і отримали свої премії Імед Худжадзе, чемпіон Європи з греко-римської боротьби; Єгор Лапа,    дипломант Х Міжнародного конкурсу з українознавства, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України у відділенні «Математика», «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»; Катерина Гурин, переможниця обласних етапів Всеукраїнських олімпіад з української мови та біології, дипломантка обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук. Нині переможцями у номінації «Обдарованість» міста Бахмача стали дитячий фольклорний гурт «Сузір’я» (керівник Андрійко О.М.) і дитячий хореографічний колектив «Едельвейс» (керівник Іваненко О.В.) Будинку дитячої та юнацької творчості. 

     Переможцем у номінації «Літератор року» стала Ольга Батьковська, яка є лауреатом обласного конкурсу «Книга року – 2016» за книгу «Блукаюча рампа душі». Номінацію «Митець року» виборов Володимир Іванов за оригінальні картини, представлені у нашому музеї. Студія танцю «Ліра-Денс» (керівник Лященко І.М.) у цьому році отримала звання зразкової, а тому і виборола першість у номінації «Творча майстерня року». 

    Традиційно з нагоди відзначення Дня міста проводиться конкурс на кращу вулицю та краще обійстя року. Перемогу у номінації «Краща вулиця» виборола вулиця Заводська, де головою вуличного комітету є В.І. Строга. А кращим обійстям нашого міста визнано будинковолодіння по вулиці О.Теліги, власниками якого є родина Гнучих.  

   Уже вкотре вшанували людину надзвичайно поважного віку з непростою і цікавою біографією – Олександру Максимівну Федоряк, яка уже відзначила свій 102-й день народження. Подарунок для мами отримала із рук міського голови теж шанована у місті людина – лікар Н.Ю. Жеревчук. 

     Не менш приємною новиною для бахмачан стало і народження трійні дівчаток у родині Задніпряних. Щасливих батьків ми запросили на свято, щоб вони отримали подарунок –дитячий тримісний візок, а маму Ю.Задніпряну вшанували як переможницю у номінації «Породілля року».  

    У День народження Бахмача ми завжди вітаємо наймолодших мешканців міста. Напередодні у родині Олексія та Анни Яременків народився хлопчик Сергійко. Щасливий тато також отримав подарунок.  А саме 5 серпня аж чотири нових родини зареєстрували шлюб і ми привітали молодят подарунками. 

    З вітаннями та подарунком завітали на міське свято голова Бахмацької райдержадміністрації Т.М. Неділько та голова районної ради В.Ф. Міщук. Надійшло  вітання від народного депутата України Валерія Давиденка. 

    Концертно-розважальні заходи підготували і провели для бахмачан митці Прилуцької студії «Proсвято”, котрих уже дуже полюбили містяни, адже чекають і отримують від них сучасні пісні, танці, розваги і конкурси.  

   Профспілкові лідери залізничних підприємств міста Бахмача також вітали своїх працівників, нагородивши кращих грамотами профспілки. До вітань долучилися митці колективу Будинку науки і техніки Конотопської дирекції залізничних перевезень.  

     Весело і гамірно святкували бахмачани День народження міста, а найактивніші з них брали участь у конкурсах «Пуд солі», «Найдовша коса» та «Збери слово» і звичайно отримували приємні подарунки. 


Оголошення

11.08.2017, П’ятниця

Орган приватизації Бахмацької міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності – суб’єкта господарювання, який буде залучений до проведення незалежної оцінки майна комунальної власності  міста Бахмача, що підлягає приватизації. 

 

Назва об’єкта оцінки: будівля клубу, загальною площею 224,4 кв.м.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Бахмач, вул. Перемоги, 13Е.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення початкової ціни об’єкта з метою приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Дата оцінки: 31.08.2017 р.

 

          Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075 та зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (далі – Положення).
          До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єктів оціночної діяльності, виданого відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

         Претенденти подають до органу приватизації Бахмацької міської ради конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити помітку: ”На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності (із зазначенням назви об’єкту)“.

            Відповідно до Положення конкурсна документація складається із підтвердних документів та документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна, та конкурсної пропозиції:

          заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 до Положення); копії документів, в яких зазначено правовий статус претендента, копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; копії документів, передбачених абзацом сьомим пункту 11 розділу 1 Положення (за наявності); інформації про претендента (додаток 4 до Положення); інформації щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення) разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п.4 розділу 1 Положення) (за наявності); пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 10 календарних днів), запечатану в окремому конверті.
          У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

          Конкурсна документація подається до виконавчого комітету Бахмацької міської ради за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: м. Бахмач, вул. Соборності, 42.

        Конкурс відбудеться 08 вересня 2017 року об 11.00 у приміщенні виконавчого комітету Бахмацької міської ради за адресою: м. Бахмач, вул. Соборності, 42 (кабінет заступника міського голови).

        Телефон для довідок: 3-12-61.

 

Голова органу приватизації                                                                                       А.Г. Варчак


З Днем міста, шановні бахмачани!

05.08.2017, Субота

 Шановні бахмачани!

Від щирого серця вітаю з Днем народження міста Бахмача!

     Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до малої батьківщини, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

   Від усієї душі зичу Бахмачу динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

     Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються усі заповітні мрії та сподівання. Хай серед бахмачан панують тільки спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

                                                                                  

З повагою Бахмацький міський голова                                                П.М. Шимко