Бахмацька міська рада інформує

22.03.2017

15 березня 2017 р. відбулося засідання 22 сесії Бахмацької міської ради 7 скликання, де розглядалося ряд важливих для міської громади питань.

          Зокрема було прийнято рішення про спрямування коштів у сумі 200 тис.грн. для поточного ремонту ґрунтових доріг, які надзвичайно потребують підсипки щебенем після зими; 50 тис.грн. – на придбання саджанців дерев, адже замість старих вирубаних дерев мають радувати око кожному мешканцю міста молоденькі насадження; 80 тис. грн. – на придбання та встановлення урн по місту; 60 тис.грн.  – на утеплення будинку по вул. Дружби, 7; 150 тис.грн.  на придбання дитячих майданчиків та 180 тис.грн. –  на придбання фронтального навантажувача на трактор для КВП "Комунальник" та 20 тис.грн. на камеру відео спостереження, яку планується установити біля військкомату.

          Також затверджено було Положення про призначення та виплату премії Бахмацької міської ради одарованим і талановитим учням загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Бахмача "Обдарованість міста Бахмача".

          Збільшено кількість талонів для проїзду за приміськими маршрутами для пільгової категорії населення до 4  на квартал.

          Також було розглянуто ряд питань щодо використання земельних ділянок, щодо комунального майна Бахмацької міської територіальної громади, надання матеріальної допомоги громадянам тощо.

          Міський голова Шимко П.М. ознайомив депутатів з листом начальника КП "Чернігівське обласне бюро судово-медичної експертизи" І.В. Потапенка, який надійшов на запит Бахмацької міської ради, де йдеться про те, що надання судово-медичної допомоги населенню Бахмацького району забезпечується лікарем судово-медичної експертизи Щербініним А.Г. на базі моргу Борзнянської ЦРЛ. Утримання посади такого лікаря у Бахмацькому районі на даний час є неможливим, перш за все, через незадовільний стан приміщення моргу Бахмацької ЦРЛ. Тому депутати вирішили підготувати клопотання до в.о. голови РДА та голови райради аби спільними зусиллями провести необхідний ремонт приміщення моргу, що дасть підстави ставити питання про обслуговування населення лікарем судово-медичним експертом у нашому районі.

          Депутати міської ради одноголосно прийняли звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради України, текст  якого додається:

Президенту України

Порошенку П. О.

Голові Верховної Ради України

Парубію А. В.

Депутатам Верховної Ради України

ЗВЕРНЕННЯ

Шановні високопосадовці!

Рівно три роки тому ціною пролитої крові ми разом виконали першу з вимог Майдану – прогнали бандитський режим Януковича. І врятували Україну від новітнього московського ярма.

Але тепер ми розуміємо, що Революція Гідності не завершена, бо досі винних у злочинах проти народу не покарано. Наслідки правління режиму Януковича не усунуто. Жодних докорінних змін системи не відбулося. Корупція процвітає. Люстрацію саботують. Олігархи продовжують знущатися з українців…

Навіть більше, постає реальна загроза реваншу антиукраїнських сил. Триває окупація наших земель і точиться кривава московсько-українська війна. Війна, яку і далі лицемірно називають «АТО». «АТО», яку обіцяли закінчити «не за дні, а за години»…

Фактично український народ опинився сам-на-сам проти свавілля олігархів та московської навали. Бо ті, хто дорвався до влади під гаслами Революції Гідності, і не думають виконувати завдання, які ставили перед ними українці.

Наші вимоги до влади, яка видерлася на високі крісла на крові Майдану:

Негайно припиніть соціально – ціновий, тарифний та пенсійний – пограбунок! Ви, «слуги народу», з жиру біситесь, коли Нація бореться за виживання. «Затягуйте паски» на пузах олігархів, а не на шиях українців!

Навіть не думайте приватизувати стратегічні та прибуткові підприємства! Народ вимагав від вас протилежного – повернення незаконно приватизованих активів у власність держави. Національні багатства – на службу Україні, а не олігархам!

Не смійте скасовувати мораторій на торгівлю українською землею! Бо ця полита кров’ю і потом земля – власність Нації, а не ваша. Продаж землі – це торгівля Батьківщиною вроздріб.

Відчепіться від малого та середнього підприємництва! Потрібні надходження до бюджету? Трусіть офшори і олігархат!

             Жодних змін до Конституції щодо надання так званого «особливого статусу Донбасу».  Зупиніть торгівлю з так званими «Д-ЛНР» – торгівлю на крові! Нещодавні події на "Кривому Торці" — це вирок для цієї влади. Влади бариг, для якої бізнес — понад усе, і байдуже, що він на крові. Вимагаємо негайного звіту керівників силових відомств у Верховній Ради України. Нехай публічно звітують за свої накази, а депутати мають дати їм оцінку. Хай вся Україна побачить, хто має більшість у Раді: народ чи олігархи.

 

             Також вимагаємо терміново прийняти закон "Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України".

   Не можете і не хочете? Тоді негайно ухваліть новий закон про вибори, який, нарешті, дасть змогу прийти до влади технократам, які користуються довірою суспільства! Насправді це все, що ви ще здатні доброго вчинити після трьох майже змарнованих років.

Прийнято одностайно (більшістю голосів) на 22−їй сесії Бахмацької міської ради сьомого скликання Чернігівської області.

          А ще за ініціативи депутата міської ради Григорчука О.Л. військового комісара Бахмацького району, депутатами прийняте звернення до патріотичної молоді Бахмача, текст якого додається.

Шановна молодь міста Бахмача!

Нагадуємо Вам, що відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та Указу Президента України від 24.02.2017 р. №44/217 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році"  розпочався весняний призов на строкову військову службу чоловіків, яким виповнилося 20 років та старших осіб, які не досягли 27 річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

          Усі ми усвідомлюємо, що армія – це не тільки ракети, літаки, танки, це у першу чергу люди, ратна праця яка заслуговує поваги. Строкова служба – це не лише мобілізаційний ресурс нашої держави, але і важливий етап у становленні молодої люди як особистості. Зокрема, це моральне і фізичне загартування, підвищення рівня патріотичної свідомості, формування підґрунтя для подальшої професійної самореалізації.

          Призов на строкову військову службу не передбачає залучення військовослужбовців строкової військової служби до участі в антитерористичній операції на сході  України.

          Отож усіх молодих людей відповідного віку запрошуємо проявити високий рівень свідомості та виконати свій святий обов'язок.