Візитівка міста

Шановні друзі! Дорогі гості міста!

Вокзал міста БахмачаРадий вітати Вас від імені громади міста Бахмача – одного з найдревніших східнослов’янських поселень.

Місто виникло як фортеця на північних рубежах Чернігово-Сіверських земель і вперше згадується у «Повісті врєменних літ» у 1147 році.

Сьогодні Бахмач – це місто районного значення, розташоване у північно-східній частині України. Відстань до обласного центру – Чернігова – залізницею 171 км, шосейними шляхами 165 км., до столиці України – Києва – 220 км. Територія міста 1881 га. Кількість населення складає 18,8 тис. чол.

Соціально-культурний комплекс міста представлений гімназією, трьома середніми денними та вечірньою загальноосвітніми школами, трьома дошкільними навчальними закладами, школою мистецтв, історико-краєзнавчим музеєм, трьома бібліотеками, центральною районною лікарнею, двома поліклініками, Будинком культури, Будинком дитячої та юнацької творчості.

Спортивне життя міста представлене фізкультурно-спортивним товариством «Колос» та дитячо-юнацькими спортивними школами, дитячо-молодіжним клубом любителів спорту та здорового способу життя «Гармонія».

Основні історичні та історико-архітектурні пам’ятки: пам’ятник Богдану Хмельницькому, Меморіал Слави, пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам, монумент «Танк», Стела Бахмацьких дивізій, пам’ятник постраждалим від аварії на ЧАЕС, пам’ятник жертвам голодомору та масових політичних репресій і примусових виселень, пам’ятний знак Трудовим досягненням – трактор «Універсал».

Наше місто має багато мальовничих куточків природи, найбільшою окрасою його є міський парк культури та відпочинку.

У Бахмачі проживають щирі, доброзичливі, гостинні люди. Отож ласкаво просимо завітати до нашого міста.

З повагою,
Шимко Павло Миколайович,
Бахмацький міський голова